ابزار Vision - بینایی هوش مصنوعی


vision talkbot

تبدیل عکس به متن، و سوال از هوش مصنوعی در مورد عکس | تحلیل و تفسیر عکس

انتخاب فایل JPG یا PNG:

یا

یا آدرس URL عکس را وارد کنید:


لطفا توجه کنید:فایل عکس شما باید کمتر از 15MB باشد.


معرفی هوش مصنوعی بینایی (Vision) تاک بات

درک تصویر هوش مصنوعی بینایی (Vision) تاک بات توسط ترکیبی از مدل های چند حالته چندین نسل پیشرفته جهان از جمله GPT-4 Vision و Gemini Pro Vision قدرت می گیرد. با استفاده از مهارت های استدلال زبانی مدل های خاص این کار انجام می شود، این مدل ها به طور ماهرانه تحلیل می کنند و داده های آن ها طیف وسیعی از تصاویر را شامل می شوند، از عکس ها، تصاویر صفحه نمایش و اسنادی که شامل متن و تصاویر هستند.

هوش مصنوعی بینایی تاک بات با الگوریتم های اختصاصی خود، در مدیریت سوالات پیروی در مورد تصویر عملکرد خوبی دارد. به عنوان مثال، هنگامی که عکسی از یک وعده غذایی معرفی می‌شود، به طور ماهرانه تمام مواد تشخیص داده شده و می‌تواند پیشنهادات یا اطلاعات مفیدی ارائه کند. این نشان می‌دهد که این سیستم توانایی ارتقای تجربه کاربران و ارائه بینش‌های ارزشمند را دارد.

این سیستم هوشمند همچنین قابلیت خواندن و تفسیر چند دستور به صورت همزمان را دارا است. به عنوان مثال، وقتی با یک تصویر حاوی چند دستور مواجه می‌شود، می‌تواند پاسخی منسجم و اطلاعاتی ارائه دهد و چابکی خود در پردازش پرسش‌های پیچیده را به نمایش بگذارد.

هوش مصنوعی بینایی Vision در تجزیه و تحلیل داده ها برتری دارد. وقتی با یک نمودار مواجه می شود و ماموریت دارد توضیحی ارائه دهد، این برنامه به علاوه از تفسیر ساده عبور می کند و با ارائه مشاهدات مفید، درک و تجزیه و تحلیل داده ها را به طور قابل توجهی ارتقا می بخشد.

این سرویس می تواند برای وظایف مختلف بینایی ماشین مانند رمزگشایی متون نوشته شده، OCR، تحلیل داده، تشخیص اشیاء و غیره استفاده شود.

لطفأ توجه داشته باشید که در گاهی مواقع به ندرت این مدل ها ممکن است با وظایف بصری پیچیده و چندجانبه که نیازمند سطح عمیقی از درک هستند، مشکلاتی مواجه شوند.

به عنوان مثال، وقتی به آنها وظیفه حل یک پازل سودوکو سطح آسان را می‌دهیم، سوءتفاهمی درباره سوال پازل رخ می‌دهد و نتایج نادرستی ارائه می‌کنند.

این سیستم با به کارگیری قدرت چندین نسل، و توسعه یافتن آنها توسط متخصصین هوش مصنوعی، از جمله نسل های Gemini Vision و GPT-4 Vision ، سرویسش را ارائه می کند. در حال حاظر تیم تاک بات به صورت شبانه روزی در حال توسعه و ارتقاء کیفیت و کارایی، و دقت عملکردهای انواع خدمات هوش مصنوعی خود از جمله هوش مصنوعی بینایی خود می باشد.

هزینه مدل

نام مدل هزینه (TPU)
Gemini Pro Vision AI 5000TPsU
GPT-4 preview Vision AI 15000TPsU
Claude 3 Opus Vision 10000TPsU
موجودی توکن
TPsU = Token Per Success Use