تبدیل ویدئو به متن، استخراج متن از ویدیو

تبدیل ویدیو به متن

تبدیل ویدیو به متن به همراه ترجمه هوش مصنوعی
انتخاب فایل MP4 از سیستم:

ترجمه به زبان:

یا
آدرس URL فایل را وارد کنید:

ترجمه به زبان:


لطفا توجه کنید: فایل ویدیویی شما باید کمتر از 200MB باشد.

مثال آدرس URL: نمونه ورودی:
لینک مستقیم ویدیو https://www.example.com/video.mp4
لینک یوتیوب ویدیو https://www.youtube.com/watch?v=pXJ7o67n5t4نکات مهم:

هر چقدر زمان ویدیوی شما طولانی تر باشد، زمان بیشتری برای حصول نتیجه نیاز خواهد بود.

این سیستم از هوش مصنوعی استفاده میکند، و امکان خطا در آن کاملأ طبیعی است.

این سیستم قادر به تشخیص لهجه نیست، و کلمات دقیقأ با همان آوا و لحنی که بیان می شوند، نوشته میشوند. همچنین خطای املائی در کلمات طبیعی می باشد.

این سیستم در خروجی زبان انگلیسی، نسبت به زبان فارسی عملکرد بسیار بهتری دارد.

برای امکان استفاده از این سیستم، ابتدا باید در سایت ثبتنام کرده، سپس یک بسته هوش مصنوعی خریداری نمایید.تبدیل ویدیو به متن با هوش مصنوعی

تبدیل ویدیو به متن و استخراج صدای گوینده به صورت متن

آیا به دنبال راهی آسان جهت استخراج و ترجمه متن از ویدیوهای خود به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی هستید؟ با هوش مصنوعی تبدیل ویدیو یا فیلم تصویری به متن تاک بات، زندگی دیجیتال خود را متحول کنید! ما با استفاده از آخرین دستاوردهای علم هوش مصنوعی، یک سرویس هوشمند تبدیل ویدیو به متن ارائه داده‌ایم که قادر به شناسایی و استخراج دقیق متن از گفتار ویدیویی می‌باشد. این سرویس هیچ کجا نمونه دومی ندارد.

به کمک سرویس تبدیل ویدیو به متن، تنها با چند کلیک ساده می‌توانید محتوای صوتی و گفتاری ویدیوهای خود را به متن تبدیل کرده، و به به زبان دلخواه خود ترجمه نمایید. این امکان نه تنها زمان شما را صرفه‌جویی می‌کند بلکه دقت و کارایی شما را در فرآیندهایی مانند یادداشت‌برداری، تولید محتوا و ترجمه مطالب تقویت می‌نماید.

با تاک بات، شما قادر به دستیابی به فناوری تشخیص گفتار به متن (STT) و سیستم ترجمه هوش مصنوعی هستید که می‌تواند طیف گسترده‌ای از لهجه‌ها و زبان‌ها را تشخیص دهد. از مزایای بی‌شمار این سرویس، می‌توان به دقت بالا، پشتیبانی چندزبانه و رابط کاربری آسان اشاره کرد.

این سیستم توانایی استخراج متن یا همان سخن های گوینده ویدیو، یا گویندگان مختلف در ویدیو را دارد.

با کمک سرویس ویدیو به متن تاک بات، این امکان فراهم شده است که محتوای ویدیوهای یوتیوب، یا آدرس های URL فایل ویدیویی و حتی با آپلود ویدیو به سیستم، متن صحبت های گوینده ویدیو را استخراج کرد.

برای کسب و کارهایی که می‌خواهند به بازارهای جهانی متصل شوند، تاک بات یک ابزار حیاتی است. به علاوه، محققان، دانشجویان و خبرنگاران نیز می‌توانند از این سرویس برای ترجمه دقیق و سریع محتوای ویدیویی بهره‌مند شوند. سرویس ما اطمینان حاصل می‌کند که هیچ بخش مهمی از محتوای شما به دلیل موانع زبانی از دست نمی‌رود.

اگر به دنبال بهینه‌سازی فرآیندهای گویندگی، ترجمه و آرشیو محتوای ویدیویی خود هستید، تاک بات اینجاست تا نیازهای شما را برآورده سازد.

برای استفاده از این سرویس لازم است یک بسته هوش مصنوعی از بخش خرید بسته هوش مصنوعی خریداری نمایید. سپس به این صفحه مراجعه کرده و از این سرویس منحصر بفرد استفاده کنید.

هزینه مدل

نام مدل هزینه (TPU)
Suprime Textify v2.2 20000TPU
Suprime Textify Translate v1.2 25000TPU
موجودی توکن
TPC = توکن به ازای مصرف
VTT = ویدئو به متن