مستندات وب سرویس میدجورنی

مستندات وب سرویس API میدجورنی - ایجاد عکس های هنری با هوش مصنوعی

خوش آمدید به بخش مستندات وب سرویس API میدجورنی در سایت تاک بات. اگر به دنبال ایجاد انواع عکس‌های خلاقانه و هنری توسط آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی هستید، وب سرویس میدجورنی تاک بات نیازهای شما را برآورده می‌کند. API وب سرویس میدجورنی امکان دسترسی سریع و آسان به این تکنولوژی را از طریق برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها فراهم می‌کند.

MidJourney یک موتور گرافیکی مبتنی بر هوش مصنوعی است که با استفاده از دستورات ساده متنی، تصاویری خیره کننده خلق می کند. سادگی استفاده از آن، این ابزار را بسیار محبوب کرده است. با این حال، نبود API رسمی برای MidJourney، ادغام آن را با سایر محصولات دشوار می سازد. تاک بات با ارائه یک API مهندسی معکوس شده، این مشکل را برطرف کرده است. این API به توسعه دهندگان و مشتریان سازمانی امکان می دهد تا قابلیت های شگفت انگیز MidJourney را با هزینه ای کم در محصولات و وب سایت های خود یکپارچه کنند.

ویژگی‌های کلیدی وب سرویس میدجورنی:

1. قیمت بسیار ارزان، و صرفه جویی در هزینه ها به مقدار زیاد.

1. تولید تصاویر خلاقانه: ایجاد عکس‌ها و تصاویر هنری با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته.

2. رابط کاربری ساده: وب سرویس میدجورنی تاک بات دارای یک API ساده و قابل فهم است که راهنمایی واضحی برای استفاده از آن ارائه می‌دهد.

3. مقیاس‌پذیری: قابلیت تحمل بار بالا و انجام درخواست‌های متعدد بدون کاهش کیفیت سرویس.

4. کیفیت بالای تصاویر: تصاویر ایجاد شده توسط وب سرویس میدجورنی تاک بات دارای کیفیت هنری و تجاری بسیار بالایی هستند. که توسط آخرین نسل هوش مصنوعی ارائه می شود.

5. استفاده از نسل سریع با کارت گرافیک اختصاصی میدجورنی 6 که بهترین تجربه را به کاربران شما القا خواهد کرد.

6. پشتیبانی از زبان فارسی! قابلیت وارد کردن prompt با زبان فارسی برای درخواست عکس.

چگونه شروع کنیم؟

برای استفاده از API میدجورنی، ابتدا نیاز است که در سایت ثبت‌نام کرده و بسته یاقوتی را روی حساب کاربری خود فعال کنید. سپس در پنل کاربران کلید API خود را دریافت کنید. بعد از آن، شما می‌توانید از مستندات و مثال‌های ارائه شده توسط ما استفاده کنید تا با نحوه‌ی استفاده از API آشنا شوید.

مستندات فنی:

ما در این بخش به شما کمک می‌کنیم تا با ارسال درخواست‌ها، پارامترهای موجود در API، و نحوه‌ی دریافت پاسخ‌ها آشنا شوید. همچنین، درک همه‌ی گزینه‌هایی که وب سرویس میدجورنی برای تنظیم تصاویر به شما ارائه می‌دهد، از جمله انتخاب سبک، رزولوشن و دیگر تنظیمات.

مشخصات CURL HTTP

HTTP/1.1 POST https://api.talkbot.ir/v1/media/midjorney/REQ Host: api.talkbot.ir Authorization: Bearer POST = [ 'prompt' => 'توصیف عکس درخواستی به انگلیسی یا زبان فارسی', 'type' => 'fast', (میتواند NORMAL هم تقاضا شود) 'aspectRatio' => '4:3' ]; // تاک بات زبان فارسی را پشتیبانی می کند. // توضیح در مورد aspectRatio: میتواند 4:3 یا 16:9 یا 1:1 یا 9:16 یا 3:4 باشد. این نشان دهنده ابعاد حقیقی تصویر هوش مصنوعی می باشد.

نمونه کد PHP برای ایجاد TaskID:

در این مرحله، که اولین مرحله برای ایجاد عکس است، درخواست خود را شامل ابعاد، و Prompt به سرور ارسال میکنید. در پاسخ یک TaskID دریافت میکنید، که با استعلام آن در درخواست دوم که در ادامه ذکر شده است، تصویر را دریافت خواهید کرد.

$headers = [ 'Authorization: Bearer sk-64rrfogk34y5yhwswe2e3re4tyrthu6ref' ]; $data = [ 'prompt' => 'یک گربه ملوس در حال عبور از یک خیابان، و سگی پشمالو که از دور به او نگاه می کند.', 'type' => 'fast', 'aspectRatio' => '4:3' ]; $url = 'https://api.talkbot.ir/v1/media/midjorney/REQ'; $ch = curl_init(); curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url); curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $data); curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPHEADER, $headers); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); echo $response = curl_exec($ch); if(curl_errno($ch)){ echo 'خطا در اجرای درخواست CURL: ' . curl_error($ch); } curl_close($ch);


نمونه خروجی در درخواست TaskID:


{"success":{"code":200,"message":"response","taskId":145220}}

نمونه کد برای دریافت عکس: مرحله نهایی

در این مرحله، باید استعلام ایجاد شدن عکس را بگیرد، در واقع یک Progress صفر تا 100% است. که در صورت تکمیل در خروجی URL یک عکس با فرمت jpeg به شما تحویل داده می شود.


$headers = [
    'Authorization: Bearer sk-f0fffc7d7442545244tg65851ebe4'
];
$data = [
    'taskId' => '145220',
];
$url = 'https://api.talkbot.ir/v1/media/midjorney/REQ';
$ch = curl_init();
curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, true);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $data);
curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPHEADER, $headers);
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
echo $response = curl_exec($ch);
if(curl_errno($ch)){
    echo 'خطا در اجرای درخواست CURL: ' . curl_error($ch);
}
curl_close($ch);همچنین مستندات وب سرویس هوش مصنوعی تاک بات را برای چت با هوش مصنوعی می توانید از وب سرویس هوش مصنوعی تاک بات بخوانید

ما به صورت مداوم و پیوسته در راستای توسعه فناوری هوش مصنوعی نوین، برای خدمت به جامعه در این زمینه فعالیت می‌کنیم.

جهت بهره‌مندی از جدیدترین فناوری هوش مصنوعی، می‌توانید اشتراک خود را از خرید بسته تهیه کنید. اشتراک شما بلافاصله پس از پرداخت فعال می‌شود.


آزمایش رایگان:

برای آزمایش و تست رایگان این وب سرویس (API) ابتدا در سایت ثبتنام کنید، و سپس از طریق کنترل پنل کاربری، کلید اختصاصی خود را ایجاد کنید. پس از ایجاد کلید، آن را در نمونه کدهای بالا جایگزاری کرده و خروجی را مشاهده کنید. امکان استفاده از کلید آزمایشی فقط تا 15000 توکن میسر است.


سایر وب سرویس ها:

با خرید بسته و بسته های فرایاقوتی، شما علاوه بر وب سرویس یا API پیش رو، از وب سرویس های زیر نیز میتوانید استفاده کنید.


هزینه هر درخواست موفق از سرویس:

نام مدل هزینه (TPSI)
Midjorney Fast 6 12000TPSI
TPI = Token Per Success Image