ما کی هستیم؟

تاک بات یک تیم فناوری است که در زمینه هوش مصنوعی پژوهش و فعالیت می کند. ما سرویس های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما کمک می کنند تا بهترین استفاده را از فناوری هوش مصنوعی برای کسب و کار خود یا پیشبرد سطوح علمی، و نگارش مقالات و بهره وری بهتر از اینترنت را ببرید. از جمله خدماتی که در اختیار شما قرار می دهیم می توان به سرویس چت با انواع هوش مصنوعی ، سرویس ایجاد تصویر با بهترین و بروزترین مدل های هوش مصنوعی، سرویس ترجمه با هوش مصنوعی ، سرویس تولید محتوا با هوش مصنوعی و بسیاری سرویس های دیگر... اشاره کرد. ما به دنبال ارائه راه حل های هوشمند و نوآورانه هستیم که به شما کمک می کنند تا بهترین نتایج را در کارهای خود ببینید.

از ویژگی‌های برجسته‌ی تاک بات می‌توان به سادگی در استفاده، امنیت بالا، سرعت بالا، قابلیت پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته و قابلیت شخصی‌سازی برای نیازهای شما اشاره کرد.

همچنین، تاک بات خدمات ویژه‌ای مانند اتصال به پلتفرم‌های مختلف (API) ارائه می‌دهد، به طوری که شما می‌توانید از خدمات تولید شده توسط تاک بات در بسترهای مختلفی مانند وب‌سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

ما مرتبأ در حال تلاش برای توسعه خدمات و سرویس های خود در حوزه هوش مصنوعی در ایران هستیم. و این راه را با عشق ادامه میدهیم.