API ساخت عکس با هوش مصنوعی Imagen

در دنیای همیشه در حال تکامل فناوری، جایی که مرزها دائما در حال جابجایی هستند، Imagen به عنوان یک سرویس ایجاد عکس با هوش مصنوعی پیشگامانه ظاهر می شود که تخیل را به واقعیت تبدیل می کند. این صفحه یک نمای کلی و جامع از API ساخت عکس با هوش مصنوعی Imagen ارائه می‌کند و توسعه‌دهندگان را در استفاده از قدرت آن برای ایجاد تصاویری خیره‌کننده راهنمایی می‌کند.

رونمایی از قدرت تصویر:

Imagen یک سیستم هوش مصنوعی پیشرفته است که توسط هوش مصنوعی گوگل توسعه یافته است و قادر به تولید تصاویر خیره کننده از توضیحات متنی است. Imagen با استفاده از قدرت تغییردهنده هوش مصنوعی، کاربران را قادر می‌سازد تا مفاهیم بصری خود را زنده کنند و از محدودیت‌های عکاسی سنتی فراتر روند.

ویژگی ها و مزایا کلیدی:

این حیرت آور است!

Imagen نشان دهنده یک جهش قابل توجه به جلو در حوزه ایجاد تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی است. Imagen با توانایی خود در تولید تصاویر واقع گرایانه از توضیحات متنی، راه های جدیدی را برای خلاقیت و نوآوری باز می کند. همانطور که توسعه دهندگان در مستندات Imagen API تحقیق می کنند، دنیایی از امکانات بی پایان را کشف خواهند کرد، جایی که تخیل هیچ حد و مرزی نمی شناسد. قدرت Imagen را در آغوش بگیرید و پتانسیل ایجاد تصاویری جذاب را باز کنید که مرزهای هنر دیجیتال را دوباره تعریف می کند.

چگونه شروع کنیم؟

برای استفاده از API imagen، ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید وبسته یاقوتی را بر روی حساب کاربری خود فعال کنید. سپس در پنل کاربران، کلید API خود را دریافت کنید. با استفاده از مستندات و مثال‌های ارائه شده توسط ما، می‌توانید با نحوه استفاده از API آشنا شوید.

مستندات فنی:

در اینجا شما با مستندات API Imagen آشنا خواهید شد. برای ساخت کلید پس ازثبتنام و ورود به سایت، و سپس خرید بسته یاقوتی، از قسمت ناحیه کاربری کلید اختصاصی خود را ایجاد کنید.


هزینه هر درخواست از سرویس:

نام مدل هزینه (TPSI)
Imagen API 12000TPSI
TPI = Token Per Success Image

مشخصات CURL HTTP

HTTP/1.1 POST https://api.talkbot.ir/v1/media/imagen/REQ Host: api.talkbot.ir Authorization: Bearer POST = [ 'promot' => 'توصیف عکس درخواستی به انگلیسی یا زبان فارسی' ]; // تاک بات زبان فارسی را پشتیبانی می کند.

نمونه کد PHP برای درخواست عکس:

$headers = [ 'Authorization: Bearer sk-64rrfogk34y5yhwswe2e3re4tyrthu6ref' ]; $data = [ 'promot' => 'یک ماشین با رنگ سفید، و یک گربه با پوست ذرتی در حال عبور از یک خیابان.', 'aspectRatio' => '4:3' ]; $url = 'https://api.talkbot.ir/v1/media/imagen/REQ'; $ch = curl_init(); curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url); curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $data); curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPHEADER, $headers); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); echo $response = curl_exec($ch); if(curl_errno($ch)){ echo 'خطا در اجرای درخواست CURL: ' . curl_error($ch); } curl_close($ch);


با خرید بسته یاقوتی علاوه بر امکان دسترسی به این وب سرویس شما به API GPT-4 نیز دسترسی خواهید داشت. آن را در صفحه وب سرویس هوش مصنوعی تاک بات ببینید.

با استفاده از تاک بات، و بسته یاقوتی شما امکان استفاده از API ساخت عکس با میدجورنی را نیز خواهید داشت. آن را در صفحه API میدجورنی ببینید.

با استفاده از تاک بات شما به طیف وسیعی از خدمات هوش مصنوعی دسترسی خواهید داشت. شما می توانید از قسمت خرید بسته اقدام به خرید و فعالسازی آنی حساب هوش مصنوعی خود کنید.


آزمایش رایگان:

برای آزمایش و تست رایگان این وب سرویس (API) ابتدا در سایت ثبتنام کنید، و سپس از طریق کنترل پنل کاربری، کلید اختصاصی خود را ایجاد کنید. پس از ایجاد کلید، آن را در نمونه کدهای بالا جایگزاری کرده و خروجی را مشاهده کنید. امکان استفاده از کلید آزمایشی فقط تا 15000 توکن میسر است.


سایر وب سرویس ها:

با خرید بسته و بسته های فرایاقوتی، شما علاوه بر وب سرویس یا API پیش رو، از وب سرویس های زیر نیز میتوانید استفاده کنید.