معرفی بسته های هوش مصنوعی تاک بات


بسته های هوش مصنوعی تاک بات به سه دسته، برنزه ، نقره ای و یاقوتی تقسیم بندی می شوند. تمام این بسته ها از لحاظ نوع محاسبه هزینه های مصرف، ویژگی های یکسانی دارند. اما هر بسته نسبت به بسته قبلی خود، دسترسی به امکانات بیشری دارد. ضمن اینکه علاوه بر امکانات بهتر نسبت به پلان قبلی خود، شامل تخفیف بیشتر، و امکان استفاده بیشتر می باشند. شما در هر لحظه می توانید با رفتن به صفحه *خرید بسته هوش مصنوعی* و فعال کردن یک بسته با توجه به سطح مصرف خود، به طیف وسیعی از خدمات اصلی، خاص و ارزش افزوده هوش مصنوعی با زبان فارسی دسترسی داشته باشید.


هوش مصنوعی


معرفی پلان برنزه:

این پلان ویژه کاربرانی است که مصرف بسیار پایینی دارند، و قصد استفاده از امکانات ویژه را ندارند. امکانات ویژه شامل ,وب سرویس یا API، مدل های زبانی خاص مانند GPT-4 Turbo ، دسترسی به مدل های نسل جدیدتر می شوند. در این پلان تخفیفی اعمال نشده است. و کاربر هزینه واقعی سرویس را بدون اعمال شدن تخفیف استفاده از هوش مصنوعی را بابت استفاده از خدمات پایه و تحت وب هوش مصنوعی پرداخت می کند. این بسته نسبت به بسته های نقره ای و یاقوتی، کمترین توکن ها را در حالت بدون افزایش توکن، به کاربران اختصاص میدهد. مهلت استفاده از توکن های این بسته حداکثر 90 روز می باشد. لازم به توضیح است در صورت خرید به صورت چند برابری امکان محاسبه تخفیف بین 5 تا 10 درصد وجود دارد.

معرفی پلان نقره ای:

در پلان نقره ای تا 10% می توانید توکن های بیشتری دریافت کنید. و 10% هزینه کمتری نسبت به پلان قبلی بپردازید. در این پلان امکان استفاده از اکثر امکانات و ابزارهای تحت وب هوش مصنوعی تاک بات را به جز وب سرویس هوش مصنوعی تاک بات را دارید. این بسته برای یک استفاده مطمئن و مطلوب با توجه به تقاضای بالای آن محبوبترین بسته هوش مصنوعی تاک بات به شمار می آید. مهلت استفاده از توکن های این بسته حداکثر 6 ماه می باشد.

معرفی پلان یاقوتی:

این پلان نسبت به قیمت عادی، تا 15% تخفیف دارد. و شما با تهیه آن در واقع تا 15% در استفاده از هوش مصنوعی صرفه جویی کرده اید. این بسته محدودیت های درخواست در ساعت کمتر و ناملموسی دارد. و به تمام امکانات و ابزارهای هوش مصنوعی تاک بات به شما دسترسی می دهد. هر امکان جدید و منحصر بلفردی که به در طول مدت فعال بودن بسته در بستر تاک بات توسعه یابد، و به سیستم اضافه شود، کاربران این بسته به آن دسترسی خواهند داشت. همچنین در صورتی که توسعه دهنده باشید، می توانید از انواع وب سرویس های هوش مصنوعی مانند API GPT-4 یا Gemini یا vision و همینطور وب سرویس تبدیل متن به صدا یا API میدجورنی دسترسی خواهید داشت. که بتوانید از این امکانات در پروژه های شخصی خود استفاده کنید. مهلت استفاده از توکن های این بسته 6 ماه می باشد. برای مدت محدودی علاوه بر 6 ماه، 3 ماه نیز به طور رایگان به اعتبار بسته اضافه می شود. یعنی به طور کلی 9 ماه مهلت استفاده خواهید داشت.

بسته های فرایاقوتی ویژه حرفه ای ها:

بسته های فرایاقوتی هوش مصنوعی تاک بات شامل بسته یاقوت مرمری، یاقوت سرخ، و یاقوت کبود. دارای حجم زیادی از توکن هستند. و ویژه افرادی می باشند که تمایل دارند از امکانات هوش مصنوعی، با حجم بالایی استفاده کنند. و در عین حال هزینه کمتری بپردازند. بسته های فرایاقوتی به تمام امکانات قدیمی و جدید تاک بات دسترسی خواهند داشت. همانند بسته یاقوتی هر امکان جدید، یا هر مدل جدیدی که سایت اضافه شود، کاربران این بسته ها در طول دوره بسته خود تا زمانی که توکن در حساب کاربری خود داشته باشند، دسترسی خواهند داشت. مهلت استفاده از تمام توکن های این نوع بسته ها 365 روز معادل 1 سال می باشد.

 

بسته های ویژه تبدیل متن به صوت:

گاهی کاربران فقط تمایل دارند، از امکان ویژه تبدیل متن به گفتار تاک بات که متشکل از چند نسل تولید صدا به همراه یک نسل انحصاری مولد صوت از متن می باشد استفاده کنند. این کاربران مایلند بدون پرداخت هزینه های گزاف، و بدون نیاز به دسترسی به سایر امکانات هوش مصنوعی، فقط اقدام به مصرف توکن ها در این سرویس کنند. در این صورت تاک بات بسته های ویژه ای را معرفی کرده است که با خرید آنها، ضمن کاهش 80% هزینه ها، بتوانند با هزینه کمتر به طور خاص فقط به سرویس تبدیل متن به صدا و گفتار دسترسی پیدا کنند. برای مشاهده این بسته ها به **بسته های ویژه تبدیل متن به صدا** مراجعه کنید.

 

بسته های ویژه بازنویسی متن:

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به توصیه دوستان خود با سرویس ویژه بازنویسی متن تاک بات آشنا شده اید، و از قدرت بی نظیر این سیستم آگاه هستید، ما برای شما بسته های ویژه این کار را تدارک دیده ایم. در این بسته ها شما بدون پرداخت هزینه های بیشتر نسبت به بسته های برنزه، نقره ای و یاقوتی، میتوانید از سرویس بازنویسی متن تاک بات تا 70% بیشتر استفاده کنید و هزینه کمتری بپردازید. همچنین این بسته ها به مدل چت سوپرایم دسترسی دارند. برای مشاهده قیمت ها به **بسته های ویژه بازنویسی متن** مراحعه کنید.

 

امکان تخفیف بیشتر هست؟

بله، در صفحه خرید بسته، امکان خرید هر کدام از بسته ها به صورت 2 برابر فراهم شده است. و در صورت انتخاب یکی از این گزینه ها بین 5 تا 10 درصد میتوان تخفیف بیشتری روی بسته ها دریافت کنید. این آفر ها به صورت دوره ای تغییر میکنند.

نوآوری و مشتری مداری:

در کل ما سعی کرده ایم امکان بهره وری از هوش مصنوعی برای تمام اقشار جامعه، از دانشجویان، محققین، پژوهشگران گرفته تا افراد عادی، جهت پیشبرد دانش و آگاهی تئوری، را فراهم کرده باشیم.

تاک بات خدمات خاصی را ارائه می دهد که نمونه آنها را در هیچ کجا پیدا نمیکنید. زیرا ما خدمات خود را با تکیه بر دانش روز و استفاده از متخصصان این حوزه به طور دائم و بدون وقفه توسعه می دهیم. تیم فنی تاک بات یک تیم علاقه مند به نوآوری می باشد. تاک بات به کاربران اطمینان میدهد که رضایتشان را همیشه جلب کند.

 

چگونه اعتماد کنم؟:

تاک بات فعالیت خود را به طور رسمی در ایران آغاز نموده است. و دارای نماد اعتماد، و ساماندهی می باشد. همچنین توسط پرداخت یاران مورد تأیید می باشد. همچنین امکان پشتیبانی کاربران به صورت زنده از طریق گفتگوی چت بدون تعطیلی فراهم شده است. کاربران قبل از خرید بسته یا در حین استفاده هر مشکلی داشته باشند، متخصصان ما از طریق گفتگوی چت در گوشه پایین سایت پاسخگو و در صدد رفع ابهامات و مشکلات احتمالی کاربران می باشند.

تیم پشتیبانی تاک بات از کادر متخصص تشکیل شده است. که در زمینه های مختلف در این حوزه اطلاعات کافی برای رفع ابهام را دارا می باشد.

همچنین از طریق صفحه تماس با ما می توان به طور ایمیلی با ما در ارتباط بود.

 

چگونه خرید کنم؟:

برای خرید هر کدام از بسته های هوش مصنوعی تاک بات به صفحه *خرید بسته هوش مصنوعی* مراجعه کنید. این بسته های هوش مصنوعی به صورت خودکار و پس از پرداخت به صورت آنی بر روی شماره تلفن همراه شما تنظیم می شوند.