نحوه استفاده از هوش مصنوعی

در این بخش ما به شما آموزش میدهیم که چگونه از هوش مصنوعی تاک بات استفاده کنید.

1- برای استفاده از هوش مصنوعی تاک بات ابتدا باید در سایت ثبتنام کنید. ثبتنام در سایت با استفاده از شماره تلفن همراه شما انجام میشود.2- شماره موبایل خود را وارد کنید و قوانین را تأیید کنید. تا به مرحله بعد بروید.

3- کد یکبارمصرف به صورت پیامک برای شما ارسال شده است. آن را در کادر وارد کنید و تایید را بزنید.
4- از منوی بالای سایت گزینه خرید بسته کلیک کنید. یا به آدرس https://talkbot.ir/plans مراجعه کنید.__ سپس یکی از بسته ها را انتخاب کنید و با پرداخت اینترنتی هزینه بسته، حساب کاربری شما شارژ می شود.

4- پس از شارژ شدن حساب به صفحه اصلی یا به آدرس https://talkbot.ir/ مراجعه کنید. یا اینکه مانند تصویر زیر در منو وارد چت با هوش مصنوعی شوید.
5- آنگاه مانند تصویر زیر میتوانید با هوش مصنوعی به گفتگو بنشینید.
6- شما در منوی زیر چت بات میتوانید با فعالسازی سخنگوی هوش مصنوعی، هوش مصنوعی خود را سخنگو کنید تا پاسخ های خود را به صورت صدای انسان برای شما بخواند.
7- در مرورگر کروم مانند تصویر زیر یک آیکون ارسال صدا برای شما فعال میشود، با فشردن آن و صحبت کردن، بدون نیاز به تایپ کردن، مطلب یا سوال شما به صورت خودکار به زبان فارسی برای هوش مصنوعی ارسال می شود. این امکان در حال حاظر فقط در تاک بات و در مرورگر کروم موبایل و دسکتاپ امکانپذیر است.در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام، از طریق پشتیبانی آنلاین یا تیکت میتوانید با ما در ارتباط باشید.